Hanna Becker
Hanna Becker

Sara Axel-Nilsson
Sara Axel-Nilsson

Kina Moby
Kina Moby

  • Titel: Rådgivare
  • Tel: 010-288 95 21
  • Mail: kina.moby@ciko.se
  • Område: Norrbottens län, Stockholms län, Uppsala län och Västmanlands län
Christina Kings
Christina Kings

  • Titel: Rådgivare
  • Tel: 010-288 95 23
  • Mail: christina.kings@ciko.se
  • Område: Gotlands län, Stockholms län, Södermanlands län och Östergötlands län
Lars Eriksson
Lars Eriksson

  • Titel: Rådgivare
  • Tel: 010-288 95 22
  • Mail: lars.eriksson@ciko.se
  • Område: Västerbottens län och Jämtlands län
Sara Martinesz

  • Titel: Rådgivare
  • Tel: 010-288 95 27
  • Mail: sara.martinesz@ciko.se
  • Område: Västernorrlands län, Gävleborgs län
Lars Edmar
Lars Edmar

  • Titel: Rådgivare
  • Tel: 010-288 95 24
  • Mail: lars.edmar@ciko.se
  • Område: Västra Götalands län, Hallands län och Jönköpings län
Richard Aleryd
Richard Aleryd

  • Titel: Rådgivare
  • Tel: 010-288 95 26
  • Mail: richard.aleryd@ciko.se
  • Område: Värmlands län, Dalarnas län och Örebro län
Per Svensson

  • Titel: Rådgivare
  • Tel: 010-288 95 25
  • Mail: per.svensson@ciko.se
  • Område: Skåne län, Blekinge län, Kronobergs län, Kalmar län, Östergötlands län och Jönköpings län
Wanja Hernvall

Malin Lundmark

Katinka
Katinka Lundkvist

Annica Sundholm