Hej!

Vår växel 010-288 95 00 är öppen vardagar 08:30 – 16:30. Vi har lunchstängt 12:00 – 13:00.

Vår växel 010-288 95 00 är öppen vardagar 08:30 – 16:30. Vi har lunchstängt 12:00 – 13:00.

Stockholm

Stockholm

Västmannagatan 4 | 111 24 Stockholm

Katinka Lundkvist

Handläggare

katinka.lundkvist@ciko.se 010-288 95 06

Arezoo Esmaili

Studierådgivare

arezoo.esmaili@ciko.se 010-288 95 29

Christina Kings

Rådgivare

christina.kings@ciko.se 010-288 95 23

Område: Gotlands län, Stockholms län och Södermanlands län

Kina Moby

Rådgivare

kina.moby@ciko.se 010-288 95 21

Område: Norrbottens län, Stockholms län, Uppsala län

Sara Axel-Nilsson

Verksamhetschef

sara.axel-nilsson@ciko.se 010-288 95 03

Annica Sundholm

Redovisningsansvarig

annica.sundholm@ciko.se 010-288 95 05

Anders Wennergren

Kommunikationschef

anders.wennergren@ciko.se 070-536 27 26

Malmö

Malmö

S:t Johannesgatan 2 | 211 46 Malmö

Per Svensson

Rådgivare

per.svensson@ciko.se 010-288 95 25

Område: Skåne län, Blekinge län, Kronobergs län, Kalmar län och Jönköpings län

Göteborg

Göteborg

Kronhusgatan 11 | 411 05 Göteborg

Lars Edmar

Rådgivare

lars.edmar@ciko.se 010-288 95 24

Område: Västra Götalands län och Hallands län

Karlstad

Karlstad

Älvgatan 5 | 652 25 Karlstad

Richard Aleryd

Rådgivare

richard.aleryd@ciko.se 010-288 95 26

Område: Värmlands län och Dalarnas län

Umeå

Umeå

Sara Martinesz

Rådgivare

sara.martinesz@ciko.se 010-288 95 27

Område: Västerbottens län och Piteå

Örebro

Örebro

Drottninggatan 40 C | 702 22 Örebro

Erica Didriksson

Rådgivare

erica.didriksson@ciko.se 010-288 95 28

Område: Västmanlands Län, Örebro Län och Östergötlands Län

Östersund

Östersund

Pedagogensväg 2, Hus T | 831 40 Östersund

Anette Eriksson

Rådgivare

anette.eriksson@ciko.se 010-288 95 22

Område: Jämtlands län, Västernorrlands Län och Gävleborgs län